Krasnodar Prvič Ni Izgubil Leta 2021

Kazalo:

Anonim

Na tekmi 20. kroga ruskega prvenstva Ural ni mogel premagati Krasnodarja. Srečanje se je končalo z rezultatom 2: 2.

To je bilo prvo žrebanje Krasnodarja leta 2021. Pred tem so biki dvakrat izgubili z zagrebškim Dinamom v 1/16 finala evropske lige (2: 3, 0: 1) in v 1/8 finala ruskega pokala (1: 2) z Sočijem. Ural je podaljšal svoj triligaški niz v ruskem prvenstvu. Pred tem je Jekaterinburg remiziral s CSKA (2: 2), Tambovom (1: 1), Rubinom (0: 0).

Spartak je doživel četrti poraz zapored, izgubil je proti Rubinu

V štartni postavi Krasnodarja se je pojavilo osem Rusov, s trenutno mejo bi morali biti vsaj trije.

Bullsi so povedli že v 12. minuti srečanja. Odlikoval se je Magomed-Shapi Suleimanov. Za napadalec je to peti gol v sezoni.<>

Po 20. minutah so morali gostitelji srečanja opraviti prisilno menjavo, branilec Jevgenij Černov se je poškodoval. Namesto tega je na igrišče vstopil novinec Ambroise Oyongo, ki pa je bil v začetku drugega polčasa zamenjan.

Nekaj minut kasneje je Igor Smolnikov hudo kršil pravila in vlil drugi rumeni karton, to pa je sodnik Sergey Karasev odstranil s terena.

Na začetku drugega polčasa je Ural rezultat izenačil. Zadetek je dosegel Rafal Augustynyak.

Sedem minut pozneje je Poljak dosegel dvojko.

V 86. minuti so biki lahko poravnali rezultat po zadetku Remija Cabelle.

Zaradi remija je Ural v ruskem prvenstvu utrdil svoj položaj na 12. mestu. Na račun "čmrljev" 22 točk. Krasnodar se je povzpel na osmo mesto. Premoženje "bikov" ima 31 točk.

V naslednjem krogu bo Ural gostoval pri Ufi, Krasnodar pa pri Spartaku. Obe tekmi bosta 7. marca. Prvo srečanje se začne ob 14.00, drugo pa ob 19.00 po moskovskem času.

Rusko prvenstvo. 20. krog

Krasnodar - Ural - 2: 2

Krasnodar: Agkatsev - Chernov (Oyongo, 32, Martynovich, 46), Sorokin, Kayo, Smolnikov - Klasson, Gazinsky, Olsson (Viljena, 63), Sulejmanov (Kabella, 72) - Ionov, Ari (Wanderson, 63)

Ural: Godzyur - Kalinin, Strandberg, Rykov, Kulakov - Augustynyak, Jovichich (Mishkich, 46) - El-Kabir (Maksimenko, 84), Bikfalvi, Ibrahimay (Gadzhimuradov, 75) - Pogrebnyak (Panyukov, 68)

Cilji: Sulejmanov, 12 (1: 0); Augustynyak, 52 (1: 1); 59, (1: 2); Cabella, 86 (2: 2)

Opozorila: Smolnikov, 26 / Jovičić, 4; Rykov, 48

Izbris: Smolnikov, 35 (drugi rumeni karton)

Sodnik: Sergey Karasev (Moskva)