Rondon Je Zadel In Asistiral Na Tekmi Proti Akhmatu

Kazalo:

Anonim

Moskovski CSKA je doma premagal Akhmata Groznega. Srečanje v VEB Areni se je končalo z rezultatom 2: 0. Debitantski gol v "armadnem" klubu je dosegel novinec ekipe Salomon Rondon in tudi na račun njegove podaje.

V prvem polčasu je bila enakovredna igra, a prednost je bila na strani CSKA.

V 36. minuti je Rondon spretno odnesel žogo do meje kazenskega prostora, udaril, a zadel vratnico. Minuto kasneje so domači dobili priložnost za 11-metrski strel.

Nizich je z roko prekinil popust Fernandeza. Rondon se je približal meji in bil natančen - 1: 0.

7 minut po začetku drugega polčasa je prednost moštva vojske podvojil Nikola Vlašić. Vlašić je prejel popust od Rondona in prvi dotik zadel v bližnji kot - 2: 0.

Na koncu Akhmat ni veliko naredil, CSKA pa bi lahko svojo zmago naredil še bolj samozavestno, a je sodnik Ivana Sidenkova iz Sankt Peterburga zabeležil končni rezultat 2: 0.

CSKA po tej zmagi nabira 40 točk in ohranja drugo vrsto na lestvici ruskega prvenstva. Akhmat je s 26 točkami na 11. mestu.