Novice O športu: Jan Eydenzon Je Zmagovalec Ruskega Prvenstva

Kazalo:

Anonim

Novice o športu: Jan Eydenzon je zmagovalec ruskega prvenstva

In omski "podmorničarji" so zbrali zbirko nagrad

Vseruska tekmovanja v podvodnih športih potekajo od 25. do 29. januarja v 50-metrskem bazenu "Stroitel" v Čeljabinsku. Mladinci in mladinci, stari 14-17 let, pa tudi dečki in deklice, stari 12-13 let, tekmujejo v plavanju s plavutmi, plavanju v klasičnih plavutih in potapljanju. Kot del ekipe regije Omsk sta dva športnika že postala nagrajenca tekmovanj v najmlajši od teh starostnih kategorij.

Maria Badilova se je na stopničke uspela povzpeti 4-krat. Prvi dan je osvojila 2 srebrni medalji - na razdaljah 100 in 800 metrov v plavuti. Drugi dan so jim dodali še 2 srebrni medalji - Maria je bila druga na 50-metrski dirki s plavutmi, pa tudi na 200-metrski dirki s plavutmi. Artyom Kornienko je osvojil še 2 medalji. Na 200 in 400 metrih je v klasičnih plavutih osvojil bron.

V prestolnici Udmurtije se nadaljuje boj za nagrade ruskega prvenstva v streljanju z zračno puško ter vses ruskih tekmovanj v streljanju z zračno puško in malokalibrskim strelcem med mlajšimi od 21 let. V Iževsk je prišlo več kot 400 udeležencev iz 39 regij države.

28. januarja so v okviru ruskega prvenstva v streljanju z zračno puško na premikajočo se tarčo na razdalji 10 metrov igrali medalje. Mojster športa Rusije Yan Eydenzon, ki je zastopal regijo Omsk, je postal najboljši v tej disciplini. Naš oder je obiskal tudi naš Arseny Shishigin, ki je osvojil "bron". Drugo mesto je zasedel Nikita Oreshkov iz Krasnojarskega ozemlja.

Tako ima danes ekipa regije Omsk že 3 "podstavke". Spomnimo, 27. januarja je Kirill Altukhov osvojil bronasto medaljo v vaji "zračna puška, streljanje v premikajočo se tarčo na razdalji 10 metrov".