Spartak Je Doživel četrti Poraz Zapored, Izgubil Je Proti Rubinu

Kazalo:

Anonim

Moskovski "Spartak" je v okviru 20. kroga ruskega nogometnega prvenstva z rezultatom 0: 2 izgubil proti kazanskemu "Rubinu". Srečanje je potekalo v Moskvi na stadionu Otkrytie Arena.

Glavna spletka v moskovskem "Spartaku" je bil nastop novinca Quincyja Promesa v začetni enajsterici. Kot rezultat se je igralec pojavil že v prvih minutah in je lahko okrepil levi bok rdeče-belega napada, vendar ni uspel doseči učinkovitih akcij.

V prvem polčasu je mogoče opaziti dva rumena kartona in izključitev Romana Zobnina. Po odmoru se je trenerski štab rdeče-belih odločil osvežiti center igrišča in namesto Hendrixa se je na igrišču pojavil Kral.

"Rubin" je 8 minut po začetku druge polovice igre uspel izkoristiti številčno prednost v moštvu in Despotović je na tekmi odprl zadetek. Kvaratskhelia je prejel podajo z dna tujega kazenskega prostora, nakar je stal pod pritiskom Mojzesa in s podajo našel Despotoviča v posesti Maksimenka, ki je žogo z udarcem poslal v kot gola.

V 71. minuti tekme je glavni sodnik tekme Sergej Lapočkin izenačil enajsterice, pokazal je drugega rumenega Oliverja Abilgorja, a to rdeče-belim ni pomagalo in v 89. minuti srečanja je Despotovič dosegel zadetek dvojno.

To je četrti poraz Spartaka zapored na uradnih tekmah. Spartak je 20. februarja v ruskem pokalu izgubil proti Dinamu (0: 2), pred zimskim premorom pa je v ruskem prvenstvu dvakrat zapored izgubil: Zenit (1: 3) in Soči z 0: 1.

Spartak (Moskva) - Rubin (Kazan) - 0: 2

«Spartak»: Maksimenko, Žigo, Maslov (Bakaev, 81), Jikia, Ayrton, Moses, Hendrix (Kral, 46), Zobnin, Ponce, Promes, Sobolev.

«Ruby»: Dupin, Samošnikov, Starfelt, Uremovich, Zuev (Begich, 25), Abilgor, Shatov, Musaev (Yevtich, 80), Kvaratskhelia, Makarov (Bakaev, 85), Despotovich.

Cilji: Despotovič, 53, 89.

Opozorila: Gigot, 12; Mojzes, 20; Zobnin, 37, 45 + 3; Sobolev, 75 let; Jikia, 87 / Shatov, 7; Begich, 26; Abilgor, 62, 71.

Odstranitev: Zobnin, 45 + 3 / Abilgor, 71

Sodnik: Sergey Lapochkin (Sankt Peterburg)

28. februar, Moskva. "Otkrytie Bank Arena"